Центр дистанційної освіти

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

7 клас

На сторінці цього дистанційного курсу розміщені підручник, атлас, відео за темами уроків, а також тестові завдання для узагальнення матеріалу. У верхньому правому куті розміщена пошукова форма Великої російської енциклопедії. Додаткова література з історії розміщена в онлайн-бібліотеці сайту. Зокрема, Енциклопедія історії України, Радянська енциклопедія історії України, Археология Украинской ССР, Полное собрание русских летописей, дванадцятитомна «Великая Отечественная война 1941—1945 годов» та ін.

Підручник

Пометун О. І. Всесвітня історія: Підручник для 87 кл. загальноосвітніх навчальних закладів / О. І. Пометун, Ю. Б. Малієнко. – К.: Освіта, 2015.

Атлас

Атлас. Історія середніх віків. 7 клас. – К.: Картографія, 2011.

Документальні фільми за темами курсу

НАШЕСТВИЕ. МОНГОЛО-ТАТАРСКОЕ ИГО

В результаті монгольського завоювання роз'єднані землі Київської Русі виявилися частиною величезної євразійської імперії, аналогів якої за кількістю приєднаних і утримуваних територій в світовій історії просто не існує. Ким були завойовники, які сіяли страх і руйнування на просторі від Жовтого до Адріатичного моря? Звідки з'явився термін «ярмо» і які значення він в собі укладає? Хто такі «татари» і як їх спадщина вплинуло на руську культуру? Як переживали навала наші предки і яку пам'ять про ці події вони залишили після себе? Яким чином татаро-монгольське іго змінило середньовічну Русь і вплинуло на її подальший історичний розвиток? У представленому випуску програми Сліди імперії - Аркадій Мамонтов разом із запрошеними експертами шукає відповіді на ці та багато інших питань.


Всесвітня історія. Історія України. 6 клас | Центр дистанційної освіти | Всесвітня історія. 8 клас