Центр дистанційної освіти

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

11 клас (академічний рівень, рівень стандарту)

На сторінці цього дистанційного курсу розміщені підручник, атлас, відео за темами уроків, а також тестові завдання для узагальнення матеріалу. У верхньому правому куті розміщена пошукова форма Великої російської енциклопедії. Додаткова література з історії розміщена в онлайн-бібліотеці сайту. Зокрема, Енциклопедія історії України, Радянська енциклопедія історії України, Археология Украинской ССР, Полное собрание русских летописей, дванадцятитомна «Великая Отечественная война 1941—1945 годов» та ін.

Зміст курсу
• Підручник
• Атлас
• Документальні фільми
• Війна 1941–1945 років (сторінка Твіттера)
• Завдання та відповіді до ЗНО з історії України (2016 рік)

Підручник

Пометун О. І. Історія України: Підручник для 11 кл. загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень / О. І. Пометун, Н. М. Гупан. – Х.: Сиция, 2012.

Атлас

Атлас з історії України (1939–2005 рр.). 11 клас. – К.: Інститут передових технологій, 2006.

Документальні фільми за темами курсу

«СЛУГА ВСЕХ ГОСПОД»

Фільм розповідає про зародження і розвиток українського націоналістичного руху в період від початку 20-х до кінця 50-х років XX століття. Як створювалася Українська повстанська армія і Організація українських націоналістів? Як склалася доля лідерів УПА і що входило в обов'язки радянської розвідки і контррозвідки? В роботі над фільмом взяли участь історик розвідки Олександр Колпакіді, ветеран розвідки КДБ СРСР Георгій Санніков і історик Юрій Рубцов. Основою картини стали кадри кінохроніки різних років і архівні документи, на яких ще недавно стояв гриф «цілком таємно», в тому числі - ексклюзивні архівні кадри радянського розвідника ОГПУ НКВС СРСР Павла Судоплатова.


СТАЛИН И ТРЕТИЙ РИМ

Фільм присвячено цікавим і непересічним подіям відродження Руської православної церкви, яке відбулося у самий розпал Великої Вітчизняної війни. Що послугувало причиною для такого кроку радянської влади й особисто Йосипа Віссаріоновича Сталіна? Відповіді на це питання присвячено фільм телеканалу «История».


ПАРАД ПОБЕДЫ 1945 ГОДА

Історичний парад Перемоги, що відбувся 24 червня 1945 року в Москві, на Красній площі, в ознаменування перемоги СРСР над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні. Парад Перемоги приймав Маршал Радянського Союзу Г. К. Жуков. Командував парадом Маршал Радянського Союзу К. К. Рокоссовський. Жуков і Рокоссовський проїхали по Червоній площі на білому і вороному конях. І. В. Сталін спостерігав за парадом з трибуни Мавзолею Леніна. На трибуні також присутні Молотов, Калінін, Ворошилов та інші члени Політбюро.


ДВОРЦОВЫЙ ПЕРЕВОРОТ 1964

Документальний фільм Леоніда Млечіна присвячено подіям відсторонення Микити Сергійовича Хрущова від влади.


Війна 1941–1945 років

Завдання та відповіді до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України (2018 рік)

Історія України. 10 клас | Центр дистанційної освіти | Головна сайту