Четверг, 27.4.2017, 00:00:00 RSS Feedburner Статьи в Академии Гугл Статьи в Academia Видеоканал альманаха

АЛЬМАНАХ В СОЦСЕТЯХ
Страница ВКонтакте Страница на Фейсбуке Страница на Одноклассниках Страница Гугл плюс
Страница в Твиттере Страница в Моём мире Liveinternet Страница в ЖЖ
ПОДПИСАТЬСЯ НА НАШИ СТАТЬИ
news Add to netvibes
news news
news Поиск в RSS новостях и блогах
news news
news news
news news

Введите Ваш @ адрес:

КАТЕГОРИИ РАЗДЕЛА
История Змиевщины
История славян и ариев
Выдающиеся уроженцы Змиевского края
Труды музейного комплекса Змиевского лицея №1 им. З.К.Слюсаренко
Источниковедение
Язычество славян
Географическое краеведение
Славянское единство
Публицистика
Зелёное движение
Белое дело. Белое движение
Электронная библиотека
Открытые письма
Антифашизм
ПОИСК ПО САЙТУ
НАШ ОПРОС
Кто из иностранцев мог бы быть лучшим Президентом Украины?
Всего ответов: 9
НАШИ ПАРТНЁРЫ
Сайт Дарьи Беднер
НПП "Гомольшанские леса" Змиевское научное краеведческое общество
Музейный комплекс Зиевского лицея №1 им. З. К. Слюсаренко Змиевы горы
Центр краеведения им. академика П. Т. Тронько (ХНУ им. В. Н. Каразина) Исторический факультет ХНПУ им. Г. С. Сковороды
Электронный научный журнал «Змиевское краеведение» (Electronic scientific journal «Zmiev Local Lore») Факультет геологии, географии, рекреации и туризма ХНУ им. В. Н. Каразина
МСА ПАНИ
Змиевской лицей №1 им. З. К. Слюсаренко
ГЕОГРАФИЯ ЧИТАТЕЛЬСКОЙ АУДИТОРИИ
Map
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ВАЛИДНОСТЬ И БЕЗОПАСНОСТЬ САЙТА
Правильный CSS! Valid HTML 40.1!
Valid RSS McAfee Secure
Adguard Результаты антивирусного сканирования
Norton TrustedSite
ДЛЯ МЕЦЕНАТОВ
webmoney webmoney
История
ПОЛИТИКА ДОСТУПА И АВТОРСКИЕ ПРАВА
open access

Наш альманах придерживается политики мгновенного открытого доступа к опубликованному материалу, поддерживая принципы свободного распространения научной информации и глобального обмена знаниями для общего социального прогресса.

Scireg.org DMCA.com Protection Status

Copyrighted.com Registered & Protected WX4S-QLYM-GZWJ-8HFS

Ссылка на авторов при копировании и цитировании материалов обязательна.

Protected by Copyscape

Статьи и другие материалы, опубликованные на сайте, доступны по лицензии «Attribution-NonCommercial» («Атрибуция — Некоммерческое использование») CC BY-NC.

Главная » Статьи » Труды музейного комплекса Змиевского лицея №1 им. З.К.Слюсаренко

НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ УЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ ЗМІЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ім. З. К. СЛЮСАРЕНКА

НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ УЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ

ЗМІЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ім. З. К. СЛЮСАРЕНКА

_________________________

© Є. В. Полях

Зміївський ліцей № 1 ім. З. К. Слюсаренка

9-І клас (2011-2012 н. р.)

 

На протязі всього ліцейського періоду у нашому навчальному закладі найбільша увага приділяється науці. Практично щороку наші учні стають переможцями у різних предметних олімпіадах та конкурсах. На постійній основі ліцеїсти пишуть дослідницькі роботи у рамках Малої академії наук України.

Учителі ліцею щорічно приймають участь у педагогічних ярмарках та конкурсі «Учитель року». 2004 р. у номінації «Математика» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2004» стала вчитель математики Світлана Петрівна Вовк [1].

У 2005 р. учитель інформатики Ольга Вікторівна Коршунова стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків-2005» і отримала диплом від благодійного фонду «Перше вересня» за особистий внесок у розвиток педагогічної практики, високий професіоналізм, творчий підхід до навчально-виховного процесу [2].

28 березня на обласному педагогічному ярмарку – 2008 у номінації «Розбудова початкової освіти на засадах гуманно-особистісного підходу» Диплом І ступеня – у Тетяни Володимирівни Доценко, заступника директора з питань початкової освіти Зміївського ліцею № 1. Того ж 28 березня, за результативну та активну участь в обласному педагогічному ярмарку-2008 Грамотами районного відділу освіти нагороджено 8 керівників навчальних закладів району. Одна із них – Валентина Григорівна Сердюченко [3].

2004 р. учень ліцею № 1 м. Змієва Валентин Сєкачов (10-А) під керівництвом О. В. Коршунової став переможцем в обласному дистанційному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації [4]. 2005 р. І місце у фестивалі посіла Ксенія Бредіхіна (11-А), ІІІ місце зайняли Андрій Головін (10-А) та Ганна Коршунова (9-А) [5]. У 2007 р. Зміївський район отримав найбільшу кількість нагород із усіх 42 районів області, які брали участь у фестивалі. Перемоги принесли учні нашого навчального закладу: Антон Чура, Юлія Зеленська, Павло Черняков, Анна Коршунова, Юлія Пилипенко (рис. 1). Того ж року перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України виборола учениця нашого навчального закладу Ольга Тихоненко.

 

 

Рис. 1. Переможці 2007 року

у обласному дистанційному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації:

Антон Чура, Юлія Зеленська, Анна Коршунова, Юлія Пилипенко

Фото 2007 р.

 

17 травня 2008 р. у Зміївському ліцеї № 1 вперше відбувся «День науки». Цікавою й змістовною була зустріч декількох поколінь: запрошених на свято випускників минулих років, які вже мають учені ступені в різних галузях науки – від фармацевтики до експериментальної фізики, філології, права та медицини та юних науковців, які лише роблять перші кроки в науці. Про дружню атмосферу теплої зустрічі випускники, яким зовсім скоро робити вибір майбутньої професії, пам’ятатимуть, певне, все життя [6].

2008 р. Олег Рогов, учень 11 класу був нагороджений дипломом ІІІ ступеня за роботу «Функції у природі». Наукові керівники Світлана Петрівна Вовк (математика) і О. В. Коршунова (інформатика). Олег – єдиний член МАН у районі, що працював на той час у напрямі «Обчислювальна техніка та програмування». Уже вдруге науково-дослідницькі роботи юнака потрапили на обласний етап конкурсу, 2007 р. його робота «Перерізи геометричних тіл площинами» також отримала дипломом ІІІ ступеня. Крім того, Олег є постійним учасником обласного конкурсу «З комп’ютером на ти», де 2008 р. посів ІІ місце [7].

Того ж, 2008 р., Ольга Мироненко, учениця 11 класу, нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Валеологічне дослідження способу життя учнів 11-х класів». Науковий керівник – учитель історії Сергій Михайлович Маслак. Спочатку робота замислювалася як соціальне дослідження, але медицина переважила, тим більше, що мама Ольги – медик. Як говорить дівчини, валеологія – це багатогранна наука, в якій уживаються і ті ж соціологія, і медицина, і педагогіка, і багато інших. Ольга буде валеологом, вона мріє допомагати людям зберігати своє здоров’я задля повноцінного життя [8].

Ганна Бондар, учениця 11 класу, нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу «Ідейно-художня концепція роману Григорія Тютюнника «Вир». Науковий керівник – заступник директора, учитель української мови та літератури – Світлана Леонідівна Бережна [9] (нині – Захаркіна).

Наталія Зоріна, учениця 10 класу нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Поминальні пісні поховального обряду с. Шелудьківка Зміївського району Харківської області». Науковий керівник – Тетяна Леонідівна Клименко. До речі, за результатами МАН дівчина була запрошена до участі в обласній відкритій науковій конференції «Традиції та сучасне у культурі народів Слобожанщини» [10].

Тетяна Нестерцова, учениця 9 класу нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Природно-ресурсний потенціал для розвитку туризму на Харківщині». Науковий керівник – учитель географії Лідія Петрівна Гнатенко [11].

2010 р. ліцей № 1 м. Змієва до числа відзнак своїх учнів додав чотири третіх місця у обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Трьох дівчат підготувала Т. Л. Клименко, це – Дар’я Дворніченко, Катерина Тамазликар, Валерія Данило. Наукові керівники Владислави Майстро – Людмила Олександрівна Власенко та Валентина Станіславівна Лапченко [12].

1 квітня 2010 р. наш навчальний заклад отримав приємну звістку: за підсумками проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу модель наукового товариства учнів Малої академії наук України двоє представників шкільного наукового товариства отримали Грамоти МАН. Це – С. Л. Бережна, заступник директора з науково-методичної роботи і С. П. Вовк, учитель математики [13].

12 листопада 2010 р. у Зміївському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних фізиків. Слід зазначити, що учні шкіл нашого району вперше брали участь у такому турнірі. 7 листопада пройшов відбірковий тур, в якому взяли участь 7 команд, три з яких вийшли до фіналу. Лідером змагань стала команда нашого навчального закладу, до складу якої увійшли учні десятих класів: Артем Богуславський, Альона Гузенко, Євгенія Саболаєва, Олександра Панова та Євген Штефан. Разом зі своїми учнями радість перемоги розділили вчителі, які допомагали юним фізикам готуватись до турніру. Мова йде про викладачів фізики Любов Василівну Харіну та Ольгу Іванівну Фадєєву [14].

Юні фізики (рис. 2) вибороли право участі у ХІХ Всеукраїнському турнірі юних фізиків з 21 по 25 листопада в м. Ужгороді на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти [15].

 

Рис. 2. Юні фізики та їх учителі:

О. І. Фадєєва, Женя Саболаєва, Артем Богуславський, Альона Гузенко, Саша Панова, Женя Штефан, Л. В. Харіна, Л. І. Дударєва.

Фото 2011 р.

 

15 січня 2011 р. на базі вищого навчального закладу «Харківська академія неперерваної освіти» вперше відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Г. Шевченка. У ньому взяли участь 130 учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, які перемогли у районному етапі конкурсу. Тетяна Загоруйко, учениця тоді ще 5-І класу гідно представила наш район – посіла в конкурсі почесне ІІ місце [16].

16 січня 2011 р. учнівська команда району взяла участь в обласній олімпіаді з математики Учень 11 класу Микола Титаренко посів ІІІ місце. До олімпіади його підготували С. П. Вовк та Ірина Миколаївна Майстро [17].

 

ПОСИЛАННЯ У ТЕКСТІ

1.         Учитель – творець майбутнього України // Вісті Зміївщини. – 2004. – № 66. – С. 1, 3.

2.         Тітовська Т. Найщиріші вітання / Т. Тітовська // Вісті Зміївщини. – 2005. – 30 квітня. – С. 3.

3.         Петрова З. Педагогам району під силу і наукові роботи / З. Петрова // Вісті Зміївщини. – 2008. – 4 квітня. – С. 3.

4.         Комп’ютерна графіка та анімація нам під силу! // Вісті Зміївщини. – 2004. – 17 лютого. – С. 1.

5.         Бабич Т. Перемога – винагорода за знання і працю / Т. Бабич // Вісті Зміївщини. – 2005. – 19 лютого. – С. 2.

6.         Науковці – випускникам: зберігайте свою самобутність, зміївчани // Патріотична Зміївщина. – 2008. – Травень (№ 11). – С. 2.

7.         Логвіна Т. І білих плям в історії України стане менше / Т. Логвіна // Вісті Зміївщини. – 2008. – 16 травня.

8.         Там же.

9.         Там же.

10.      Там же.

11.      Там же.

12.      Дугіна В. Цього року Зміївщина має вісім призерів МАН! / В. Дугіна // Вісті Зміївщини. – 2010. – 30 березня. – С. 1.

13.      Логвіна Т. Грамоти Малої академії наук отримали педагоги Зміївського ліцею № 1 / Т. Логвіна // Вісті Зміївщини. – 2010. – 9 квітня. – С. 2.

14.      Меркулова Т. Зміївчани – учасники ХІХ Всеукраїнського турніру юних фізиків / Т. Меркулова // Вісті Зміївщини. – 2010. – 19 листопада. – С. 7.

15.      Там же.

16.      Меркулова Т. Тетяна Загоруйко любить писати твори / Т. Меркулова // Вісті Зміївщини. – 2011. – 28 січня.

17.      Меркулова Т. Перемоги дітей – найвища гордість району / Т. Меркулова // Вісті Зміївщини. – 2011. – 1 лютого.

 

© Є. В. Полях, 2011 р.

Посилання на цю статтю

Полях Є. В. Наукові досягнення учителів та учнів Зміївського ліцею № 1 ім. З. К. Слюсаренка / Є. В. Полях // История Змиевского края. – Режим доступа: http://colovrat.at.ua/publ/6-1-0-137

Категория: Труды музейного комплекса Змиевского лицея №1 им. З.К.Слюсаренко | Добавил: Yurata (05.11.2011)
Просмотров: 1948
Лицензия Creative Commons
Все права защищены
© Электронный альманах
«История Змиевского края» (ISSN 2414-5939), 2008–2017

Контакты:  colovrat.at@yahoo.com  |  +(380)63-80-82-936  | Хостинг от uCoz
colovrat.at.ua Alexa/PR
Индекс цитирования
Траст. Анализ сайта colovrat.at.ua
Яндекс.Метрика
MegaIndex Domain Rank
Счетчик PR-CY.Rank